Letošní, v pořadí již 29. konference uživatelů OR-SYSTEMu se nesla v duchu moderních technologií.

Konference se konala ve dnech 15. - 16.6.2017 v Orea Resortu Sklář v Harrachově. Přesně v 9:30 byla zahájena odborná část konference, během které měli účastníci možnost seznámit se s novinkami v OR-SYSTEM Open. Další zajímavé prezentace přednesli významní partneři OR-CZ.

Po skončení odborných vystoupení následovalo odpoledne plné sportu a zábavy. Každý si mohl vybrat podle svých možností a momentální nálady. Někteří se vydali na výlet k Mumlavským vodopádům a k Mamutímu můstku. Ti nejzdatnější vyrazili na kole do okolních lesů. Ostatní si zahráli tenis či severské hry Mölkky a Kubb. K pohodové náladě přispělo i hotelové wellness centrum. Večerní zábava byla spojena s hospodským kvízem. Hosté měli možnost ověřit si znalosti z různých oblastí a dlouho do noci se diskutovalo o správnosti odpovědí. :) 

Poprvé po dlouhých letech to v pátek ráno vypadalo na nepřízeň počasí. Ale i tentokrát nám počasí vyšlo a při mimořádně zajímavé exkurzi ve sklárně v Harrachově už svítilo sluníčko.

Prezentace z konference jsou pro vás připraveny ke stažení v KLIENTSKÉ ZÓNĚ
Níže vám nabízíme několik obrázků. Více jich můžete vidět na www.facebook.com/orcz.cz - klikněte na To se mi líbí a sledujte nás.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na viděnou na dalších společných setkáních.

Tým pracovníků OR-CZ, divize OR-SYSTEM