Letošní KONFERENCE UŽIVATELŮ OR-SYSTEMu překonala všechna naše očekávání. Sešli jsme se v hojném počtu, dobře se bavili, program byl nabitý a počasí bylo opět úžasné.

Konference se konala v Hotelu S-PORT ve dnech 23. - 24.6.2016.

Hotel S-Port je příjemným místem pro setkávání a relax. Je situován nedaleko Olomouce v krásném prostředí na úpatí Oderských vrchů. V těsném sousedství se nachází golfové hřiště, tenisové kurty, krytá hala a množství dalších aktivit. 

Program konference byl bohatý a pestrý. Tentokrát jsme si, po skončení odborného programu, užili sluníčka na golfovém hřišti. Někteří vyrazili na pěší/cyklo výlet nebo se zapotili na tenisovém hřišti. V podvečer jsme podnikli výlet do baziliky Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku u Olomouce, kde jsme zažili nevšední zážitek, úžasný koncert v krásném prostředí chrámu. Společné přátelské setkání pokračovalo posezením u vynikajícího jídla a pití, turnajem v bowlingu a ochutnávkou míchaných nápojů. 

V pátek nám opět krásně vyšlo počasí, takže ti, kteří se vrátili na golfové hřiště a na tenisové kurty, měli možnost naplno vychutnat tropy. Věříme, že byli všichni účastníci setkání spokojení, dozvěděli se potřebné informace o novinkách v OR-SYSTEMu a domů se vraceli plní příjemných zážitků.

Prezentace z konference jsou pro vás připraveny ke stažení v KLIENTSKÉ ZÓNĚ
Níže vám nabízíme několik obrázků. Více jich můžete vidět na www.facebook.com/orcz.cz - klikněte na To se mi líbí a sledujte nás.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na viděnou na dalších společných setkáních.

Tým pracovníků OR-CZ, divize OR-SYSTEM