Elektronické, dlouhodobé ukládání obrazových vyšetření do PACS systému je v humánní medicíně již několik let zaběhlý standard. Ve veterinární medicíně se na tento standard přechází postupně a my jsme rádi, že si nás pro implementaci PACS řešení vybrala společnost VETINO Jaggy Praha, která je v současnosti největším neuniverzitním referenčním pracovištěm ve střední a východní Evropě specializujícím se na diagnostiku a léčbu složitých onemocnění psů a koček.

Nutno dodat, že tento zákazník již PACS systém používal, ovšem bez zákaznické podpory. Začal tak hledat nové řešení, které bude splňovat nejmodernější technologické trendy a bude mít zajištěnou plnou servisní podporu. Takové řešení našel v naší službě CloudPACS.

Vyšetření z rentgenu, počítačové tomografie a magnetické rezonance se automaticky po svém vzniku zabezpečeně odesílají přes internet do cloudového PACS úložiště a po uložení jsou okamžitě dostupná pro diagnostiku a následný klinický náhled, přes specializovaný, webový DICOM prohlížeč MARIE WebVision.

Zákazníka zaujalo, že se nemusí starat o žádný hardware a také především okamžitá dostupnost vyšetření odkudkoliv. Lékaři tak mohou v rámci minut zkonzultovat vzniklá vyšetření i s kolegy a pracovišti mimo Českou republiku, bez nutnosti cokoli složitě nastavovat či přeposílat.

Pokud by Vás zajímalo, jak můžeme pomoci i Vašemu veterinárnímu pracovišti, neváhejte se na nás obrátit pro více informací - KONTAKTY.